Kempings Krimalnieki 
       saule,   jūra,   pludmale.. 
 
     Kempings „Krimalnieki” piedāvā saviem apmeklētājiem dienas autostāvvietas un telšu vietas ar autostāvvietām telšu zonā.  Visiem kempinga viesiem bez maksas pieejami tādi servisi kā pārģērbšanās kabīnes, WC, duša ar siltu ūdeni utt. Vairākās kempinga vietās, arī pie noejām uz jūru, novietoti atkritumu konteineri, lai kempinga viesiem būtu ērtāk atstāt pēc sevis tīru un sakoptu pludmali un kempingu. Plānojam ierīkot arī pludmales dušas, laivu nomas staciju un velosipēdu nomu.
 
 
 
     Jau vairākus gadus kempingā „Krimalnieki” kempinga viesi „sadalījušies” divās pēc savām vēlmēm un vajadzībām atšķirīgās grupās, tāpēc arī kempinga sniegtos pakalpojumus cenšamies pielāgot šim sadalījumam. 

   

     Kā pirmo minēsim to viesu daļu, kas ierodas „Krimalniekos” ar mērķi pavadīt kempingā tikai dienu, doties uz pludmali sauļoties un peldēties. Šiem viesiem kempingā ierīkots auto stāvlaukums. Stāvlaukums ir paredzēts līdz 300 automašīnām, tāpēc vietas vienmēr pietiek visiem gribētājiem.., pat jūlija saulainajās un karstajās brīvdienās.

     Attālums no stāvlaukuma līdz pludmalei ir „20m”J, tāpēc mūsu kempingu iecienījuši daudzi. Cilvēki, kas dodas uz pludmali, vienmēr ir paņēmuši līdz daudzas vajadzīgas un nevajadzīgas lietas, tāpēc ir patīkami, ka tas viss nav tālu jāstiepjJ! Otrs „pluss” stāvvietas tiešajam tuvumam pludmalei ir tas, ka vienmēr var aizskriet „kaut kam pakaļ” līdz automašīnai , kā arī pārliecināties, ka tur ar automašīnu viss kārtībā. Te gan jāmin, ka stāvlaukumā vienmēr atrodas kāds kempinga darbinieks, un automašīnas tiek pieskatītas. Pie mums netiek izsisti stikli un izrauts radioJ! Razbainiekiem vairāk patīk tādas vietas, kur viņi savu melno darbiņu var nodarīt klusām, pa krūmiem.. Mums viss stāvlaukums ir pārskatāms.

     Dienas stāvlaukuma viesim ir pieejami visi kempinga bezmaksas servisi.
 
 
       

 

  Otra viesu daļa kempingā „Krimalnieki” ir telšinieki un kemperisti. Šiem viesiem atvēlēta vislielākā kempinga daļa. Kopā kempinga teritorija ir vairāk kā 3 hektāri liela. Neliela daļa atvēlēta sabiedriskajām un koplietošanas vajadzībām, arī stāvlaukums paņem savu vietu. Bet šā vai tā lielākā (un labākā) daļa ir atvēlēta jums, telšinieki!!! Situācijas un kompānijas ir dažādas, bet mēs rēķinam, ka vietas pietiek vairāk kā 200 teltīm.

     Telšu zonai ir divas daļas. Mazākā - dienvidu pusē pretī kafejnīcai pie galvenās noejas uz jūru. Lielākā - ziemeļu pusē, sākas aiz glābšanas stacijas, un turpinas līdz pat "Krimalnieku" mājām.

 

     Papildus visam augstāk minētajam priekš viesiem ir ierīkotas ūdens ņemšanas vietas un elektrības pieslēguma vietas. Kemperiem un karavānām ir arī iespēja iztukšot savus „sanitāros konteinerus”. Lielākajā telšu zonā ir ierīkotas papildus WC, elektrības pieslēguma vietas (0,50Kw) un ūdens ņemšanas punkti.

     Telšu zonā ir 52 labiekārtotas apmešanās vietas, ar ierīkotām ugunskuru vietām, un ar galdiem un soliem. Lielākā daļa apmešanās vietu ir tieši krasta malā, pie jūras stāvkrasta. Bez iekārtotajām apmetņu vietām ir daudz brīvas vietas gan starp apmetņu vietām krasta pusē, gan arī pa visu lielo kempinga pļavu ceļa pusē.
     Lai arī nesankcionēti, tomēr no katras apmetnes atpūtnieki gadu gaitā ir ierīkojuši arī mazās noejas uz jūru. Tomēr, lai saudzētu stāvkrastu, mēs aicinām izmantot lielās noejas. Sadarbībā ar dažādiem fondiem un projektiem mēs centīsimies tuvākajā laikā ierīkot vēl papildus noejas. Tā arī ir drošāk! Nav jākļūst par alpinistu, lai tiktu lejā pie jūras!

     Telšu zonā līdz telšu vietām atļauts iebraukt ar automašīnām. Tas ir ērti apmeklētājiem, jo kempings ir liels, un tad nekas nav jānes puskilometru ar rokām, lai iekārtotu apmetni. Vizināties pa telšu zonu ar auto turpu šurpu gan ir aizliegts! Var iebraukt, izbraukt.., aizbraukt uz veikalu, bet tas arī viss! Šie ierobežojumi saistīti ar drošības apsvērumiem, kā arī ar domu par jūsu pašu komfortu un mieru kempingā „Krimalnieki”. Izlasiet „Noteikumus”!    

    

 
                              
 
 
     2011. gadā sākām sadarbību ar Tūjas ciema attīstības biedrību „Tūjaskrasts”. Tagad saulainajās vasaras brīvdienās, kad pludmalē ir īpaši daudz atpūtnieku, kempingā „Krimalnieki” darbojas pludmales glābšanas dienests. Vēl sadarbībā ar biedrību „Tūjaskrasts” no 2012. gada sezonas kempingā darbojas laivu nomas stacija. Gan makšķernieki, gan atpūtnieki var iznomāt laivas un ūdens velosipēdus. Tāpat ir ierīkots velosipēdu nomas punkts, jo biedrība „Tūjaskrasts” realizēja projektu par gājēju un velosipēdistu dabas takām Tūjā. Ierīkots  42 km garš un interesants dabas taku maršruts gan pa piekrasti, gan arī pa ciema „iekšzemi”J. Taka savieno mūs ar vēl citiem projektā paredzētajiem nomas punktiem, gan arī ar Salacgrīvu.
     2013. gadā kempinga pludmalē uzstādījām peldošu pontonu piestātni.
 
 
 

 
 
 
          Atpūta pie jūras